تور لحظه آخری خیام گشت آذین گشت سفرهای رنگارنگ استار رزرو تور تبریز از اصفهان تور مشهد با قطار فدک تور لحظه آخری عتبات تور ازمیر از تبریز تور لحظه آخری کربلا آفر تور کیش چینی گلسار فارس
آبان ۱۸, ۱۳۹۴ shopage

سوالات متدوال قسمت اول

 

 • برای انتخاب مناسب‌ترین مدل چینی بهداشتی چه نکاتی را باید مدنظر داشت؟

  برای انتخاب مناسب‌ترین مدل چینی بهداشتی، داشتن اطلاعاتی از قبیل ابعاد فضای نصب، محل قرار گرفتن خروجی فاضلاب و … لازم است.

 • جذب آب در چینی بهداشتی تا چه میزان اهمیت دارد؟

  طبق استانداردهای بین‌المللی، جذب آب در چینی‌های بهداشتی باید کمتر از ۰٫۵% باشد. درصورتی‌که جذب آب در یک چینی بهداشتی بالاتر از حد مجاز باشد باعث تجمع آلودگی، بوی بد و ایجاد محیطی غیربهداشتی می‌شود.

 • موج‌دار بودن لعاب چه تأثیری در کیفیت محصول چینی بهداشتی دارد؟

  وجود موج در چینی بهداشتی، علاوه بر تأثیر منفی بر زیبایی محصول، موجب عدم هدایت صحیح آب به قسمت خروجی می‌شود که این موضوع، موجب لکه‌پذیری و به وجود آمدن عوامل غیربهداشتی در محصول می‌شود.

 • وجود ترک در محصول چینی بهداشتی چه مشکلاتی را به وجود می‌آورد؟

  وجود ترک در محصول چینی بهداشتی، احتمال شکستن محصول را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهد. همچنین قسمت ترک‌خورده، محل مناسبی برای رشد قارچ‌ها و باکتری‌ها است.

 • بالا بودن سطح کیفی لعاب چینی‌های بهداشتی چگونه به حفظ سلامت مشتریان کمک می‌کند؟

  کیفیت بالای لعاب باعث عدم نفوذ آب، فضولات و آلودگی به داخل قطعه چینی بهداشتی شده و به همین دلیل امکان رشد قارچ‌ها، باکتری‌ها و میکروب‌ها را به حداقل می‌رساند؛ درنتیجه محیط بهداشتی‌تری را فراهم می‌آورد.

 • ویژگی‌های یک توالت فرنگی خوب چیست؟

  علاوه بر زیبایی و کیفیت بالا، یک توالت فرنگی خوب باید با کمترین میزان مصرف آب در کوتاه‌ترین زمان، بدون صدا، بدون ترشح و با قدرت مکش کافی، بیشترین حجم ناپاکی موجود درون کاسه توالت را تخلیه کند.