تور لحظه آخری خیام گشت آذین گشت سفرهای رنگارنگ استار رزرو تور تبریز از اصفهان تور مشهد با قطار فدک تور لحظه آخری عتبات تور ازمیر از تبریز تور لحظه آخری کربلا آفر تور کیش چینی گلسار فارس
خرداد ۷, ۱۳۹۶ shopage
گلسار فارس

گلسار فارس

شركت گلسار فارس ، واقع در كيلومتر ۵ جاده شيراز – سپيدان، در سال ۱۳۶۳ براي پاسخگويي به نياز فزاينده محصولات در حوزه چيني‌آلات بهداشتي به ثبت رسيد و در سال ۱۳۷۲ مورد بهره‌برداري قرار گرفت . با كسب موفقيت در بازار، پروژه‌هاي توسعه و افزايش ظرفيت از سال ۱۳۷۵ بصورت پي در پي و در چند فاز مورد بهره‌برداري قرارگرفتند. هم اكنون اين واحد با توليد ۱۷۰۰۰تن محصول نهايي يكي از بزرگترين توليدكنندگان داخلي و يكي از صادركنندگان موفق اين نوع از محصولات در بازارهاي خارجي محسوب مي‌شود. شركت گلسار فارس با بهره‌مندي از نيروي‌هاي متخصص و دانش فني بالا و با اتكا به تجربيات و يادگيريهاي حاصل از رقابت و حضور موثر در بازارهاي داخلي و خارجي، ارتقا كيفيت محصولات و گسترش كمي توليدات را سرلوحه حركتهاي آتي خود قرار داده است. افزايش سطح كيفيت ، تنوع محصولات(بيش از ۱۰۰ نوع محصول مختلف) و نوآوري در طراحي موجب گشودن بازارهاي جديديبه روي محصولات گلسار شده است بطوري كه هم اكنون علاوه بر حضور در بازار تمامي استانهاي كشور با بيش از ۱۸۰ نماينده فروش ،محصولات خود را به بيش از ۱۳ كشور جهان صادر مي نمايد.

توالت فرنگی های گلسار فارس

توالت فرنگی های گلسار فارس ، علاوه بر زیبایی و طراحی مدرن باعث افزایش سطح بهداشت در خانه و محل کار می گردد . این توالت‏ ها مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا و با رعایت اصول و معیارهای زیست‌محیطی و صرفه ‏جویی در مصرف آب، ترکیبی از کیفیت پایدار، زیبایی نوآورانه و بهداشت را به وجود آورده است که باعث تمایز فضای سرویس‏ های بهداشتی می‏ شود. توالت های فرنگی گلسار فارس در دو نوع توالت های فرنگی یک تكه (منوبلاک) و توالت های فرنگی دوتكه تولید می شوند.

روشویی پایه دار گلسار فارس

طراحان گلسار فارس ، پس از بررسی های تخصصی درباره فضاسازی سرویس های بهداشتی و شناسایی نیاز مصرف کنندگان و سلائق آن‌ها، محصولات خود را به‌گونه‌ای طراحی و تولید کرده‏ اند که بیشترین سازگاری را با مختصات فضایی سرویس ‏های بهداشتی داشته باشد و همچنین سلیقه‏ های متفاوت مصرف‏ کنندگان را نیز پوشش دهد.

توالت زمینی گلسار فارس

توجه به فضای سرویس‏ های بهداشتی تنها به معنی استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن و امروزی نیست. توجه به بهداشت، ارگونومی و سلامت در این فضاها نیز اهمیت به سزایی دارد که گلسار فارس ، همواره به آن توجه دارد. در همین راستا گلسار فارس ، علاوه بر تولید توالت‏ های ایرانی معمولی با آبریزهای باز (ریم باز)، سبک جدیدی از توالت های ایرانی را با طراحی نوین و مطابق با آخرین استانداردهای بهداشتی دنیا در مدل هایی با مشخصه طبی و آبریز بسته (ریم بسته) تولید می‌کند.

زیردوشی گلسار فارس

در نبود فضای کافی برای استفاده از وان در حمام، طراحان داخلی، به سمت استفاده از زیر دوشی‌ها رفته‏ اند که علاوه بر جلوه بخشیدن به حمام‌ها، بهداشت و سلامت مصرف‌کنندگان را نیز به ارمغان می‌آوردند و به همین دلیل در حال حاضر زیر دوشی‌ها محبوبیت زیادی دارند؛ اما به دلیل سنگینی و بزرگی قطعه، امكان ساخت این محصول با حفظ یکدستی و شفافیت لعاب، در توان اكثر تولیدكننده ها نیست.